Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vásároltam egy haszált...

Most vásároltam egy haszált gépet de nem add képet és csak csippan egyet? Részletek:

Figyelt kérdés
Na szoval amikor ki probáltam semmi baja nem volt! Vitt mindent ami néztem rajta stb. de amikor a alaplapi VGA-ba dugtam a monitort nincs kép csippan egyet és megy továb a gép! Gondolom hogy ettöl még ha a videokártyába dugom a monitort jo lesz ( csak pár nap mulva tudok hdmi.s monitort venni a kártyához). Mi lehet a hiba?

2016. szept. 14. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy konfig leírást kaphatnánk? Tápegységtől a HDD-ig.

2016. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

AsRock H61M/U3S3

i5-2400 (3.4GHz TC)

Patriot 8GB/1600C11

GTX760 OEM 1.5GB

ACX hűtővel, 1100/6600

WD Blue/KX 500GB

Jól szellőző házban

Corsair 450W táppal

2016. szept. 14. 20:30
 3/4 MGéza ***** válasza:
Nem kell a kártyához új monitort venned, hanem adaptert kell használnod, hdmi-vga jelátalakítót például. Valószínűleg ott a hiba, hogy az előző tulaj letiltotta az integráltat és így azzal nem ad képet a monitorod, ez főleg akkor esélyes, ha előző konfigoddal minden rendben volt vele.
2016. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi! Ma veszek egy átalakítot és megprobálom! :)
2016. szept. 15. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!