Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen softboxot vegyek?

Milyen softboxot vegyek?

Figyelt kérdés

Szóval kezdő youtubeos vagyok és sajnos sok baj van a fénnyel, szóval egy mefizethető árú softboxot szeretnék pl ebayről, de jöhet magyar lapról is.

Olyan kéne ami elegendő arra hogy rendesen megvilágítson. Max kb 15 ezres legyen.

Ha többért kéne venni egy normálisat akkk linekeljétek be nyugodtan.



2016. okt. 11. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem.

A szoftbox nem világít. Épp ellenkezőleg, visszafog a fényből és szórja. Az csak egy előtét a lámpa vagy vaku előtt. Neked valami folyamatos fényű lámpa kell, amiből általában legalább 2-őt használnak. Nem lehetetlen, hogy találsz valami kínait, de két állvánnyal dupla szoftboxszal együtt elég gagyi lesz.


Miért pont arra van szükséged? Szerintem ha olcsón szeretnél jobban kijössz egy-két egyszerű fehér diffúzor ernyővel, vagy visszaverő ernyőkkel.

[link]


Vagy vehetsz valamivel drágábban ernyő szoftboxot, ami általában így is olcsóbb a sima szoftboxnál. Ebből kell vagy kettő, két darab lámpa elég erős izzókkal és két lámpaállvány.

2016. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi.
2016. okt. 12. 17:27
 3/3 anonim válasza:

Én itt vettem, de izzóval együtt volt 17 egy darab softbox, aminek 5500k fénye van és elvileg ez hasonlít a legjobban a nappali fényhez.


[link]

2017. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!