Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot érné meg...

Melyik laptopot érné meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Van lényeges különbség a processzorok, illetve a GTX 950 és 960 között? Megéri feláldozni azt az 1 TB-ot? Az eredeti Windows 10-et és az USB 2.0-ás és 3.1-es csatlakozót, illetve a memória 32 GB-ig bővíthetőségét?


2016. okt. 14. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Akinek van 289 000 Ft-ja egy laptopra, annak nem tudom megérteni milyen gondot okoz az, ha ezt az összeget még meg kellene fejelni 25 000 Ft-al???
2016. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fontos a mobilitás? Mert ha nem, akkor én inkább asztali PC-t vennék ennyiből. Viszont a 960M jobb igen, mint a 950M. De a CPU-k a benchmarkok alapján nagyjából egy kategóriát képviselnek.


VGA:

[link]


CPU:

[link]


Nem tudom, a 960M azért nem rossz, viszont sok új játék Windows 10-et fog már kérni, úgy hogy a játékok miatt lehet jobb az eredeti Win 10-es gépre menni. Vagy, megveszed a 960M-es gépet, és virágboltból megszerzed a Win 10-et. ;) De az hogy most USB 2.0, meg +1TB, engem hidegen hagyna. Úgy sem fogsz egyszerre 3 USB csatlakozón dolgokat másolni, meg ilyesmik.

2016. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt meg nézegethetsz rendes videókat a két VGA-ról:

https://www.youtube.com/results?search_query=950m+vs+960m


Illetve a CPU-ról:

https://www.youtube.com/results?search_query=i5+6300hq+vs+i7..


Én biztos ez alapján döntenék, nem pedig USB-k alapján.

2016. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!