Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy HDD-n tárolni a cuccaimat...

Egy HDD-n tárolni a cuccaimat biztonságos?

Figyelt kérdés

Úgy értem személyes képeket, videókat, írásokat stb.


Ha esetleg kiöregszik, akkor át tudom menteni másikra? Vagy valahogy helyre lehet állítani ha meghibásodik?


Igazán nagy adatmennyiségről lenne szó, meg filmek is. Így szóba sem jöhet, hogy a gépen legyen minden.



2016. okt. 26. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

pcloud.com

2TB tárhely csak évi 26 ezer forint.

Bár azt én sem értem, hogy olyan filmeket, amiket bármikor letölthetsz újra, minek felhőbe menteni... mert még ha családi videók lennének...

2016. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én pl blu ray lemezre tárolok!
2016. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja én is abból van még 100 gigás is.
2016. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ezeknek a filmeknek a többsége nem nagyon elérhető torrenten. Nem is magyarul vannak, hanem kisebb országok nyelvein, amiknek a fordításával foglalkozom.


Egy grúz vagy üzbég szinkronos filmet nem olyan egyszerű csakúgy megszerezni, ezért szeretném őket hosszabb távra eltenni.

2016. okt. 26. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!