Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom a maximumot kihozni...

Hogy tudom a maximumot kihozni a gépemből?

Figyelt kérdés

Kezd zavarni, hogy egyes játékok laggolnak, valamelyik annyira, hogy játszani se tudok vele, pedíg a procin mind a 4 mag alig 40-60%-on fut :/

Tudom, hogy nem egy mai gép (4x2,4Ghz proci, 1Gb videókártya, 4Gb RAM), de nemis mai játékokra használom :/

Mit tudok tenni, hogy jobb legyen?


2016. nov. 18. 16:12
 1/4 fersk ***** válasza:
A 'lag' internetes késlekedésre, lemaradásra használt kifejezés. Ez esetben hálózati a probléma, nem a gépé. Egyébként Ccleaner, töredezettségmentesítés, driver frissítés, melegedés ellenőrzés, portalanítás, pasztázás.
2016. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ccleanert naponta használom, a töredezettségmentesítés heti rendszeresítésre van állítva, driver a legjobban javasolt, portalanítani szoktam, és melegedés (legalábbis videókártyáé) egyáltalán nincs. Mármint annyira nincs, hogy komolyabban igénybe vegye a ventit.
2016. nov. 18. 16:51
 3/4 fersk ***** válasza:
Háttérben futó programok? (Feladatkezelő, induló programok, esetleg Hijackthis futtatása.)
2016. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

36 folyamat, 6 kivételével mindet a rendszerének írja, és látszólag semmi felesleges :/

Alap helyzetben a proci 0, a RAM 25% használatot mutat.

2016. nov. 18. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!