Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék alatt a gép miért...

Játék alatt a gép miért akadhat meg pár másodpercre?

Figyelt kérdés
A gépem erejével semmi probléma, lefuttattam rajta ram tesztet cpu tesztet, gpu tesztet és semmi észlelhető hibát nem vett észre. Gpu tesztnek sok értelme nem volt mert azt kicseréltem már és az előzővel is ezt csinálta. FSP HEXA 500+, 12GB ram, intel i5 4690, Asus H97-m plus, msi gaming x 1060 3gb. Mind egy milyen játékkal játszok, ezt csinálja de kb fél óra használat után kb 15 másodpercre, olyankor cpu 100%, aztán megy tovább miden tökéletesen. Alaplap hő 30 fok, vga hő 45fok, cpu 100% 40fok átlagban, e fölé nem is igazán megy. Frissítettem a drivereket, bios-t frissítettem. Windows 10-em van letöltött...Nagyon idegesítő mert pl Battlefield 1-nél amikor e miatt az akadás miatt kidob a serverről... és most jön szerintem a probléma a bf1-et egy kb 6 éves WD Blue 5400rpm HDD-n van. A hdd 100% kondiciós nem vagyok meggyőződve arról, hogy ő a hunyó, mert a rendszer egy ssd-n van és azon van rajta a rainbow six siege is ami ugyan úgy beszaggat.

2017. jan. 6. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én fps lagnak könyvelném be, de online játékoknál ping is lehet. A hdd és ssd között nagyon minimális az akadás, amit tapasztaltam valaha is, nekem eddig 0 akadás volt vagy szinte észrevétlen.
2017. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!