Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csókolom, apum gépét véletlen...

Csókolom, apum gépét véletlen letöröltem hogy lehet vissza álítani?

Figyelt kérdés
egy livecd vel letöröltem véletlen a C meghajtót hogy tudnám viszatenni hogy ne látzodjon semi?

2017. jan. 20. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
AYY LMAO
2017. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu. Ha komoly, akkor ne nyúlj hozzá! Szakemberek vissza tudják nyerni az adatokat (vagy nagy részüket), de arra rá fog menni vagy 25 évnyi zsebpénzed.
2017. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Kamu. Ha valaki ilyet csinálna akkor pánikolna ("SOS" "Segítség!!!", Sürgős, fontos, stb...) hogy mit tett, és nem olyan tiszteletköröket futna a kérdés megfogalmazásában, amit amúgy a kérdések 99%-ánál nem látsz az oldalon sem.
2017. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Csak csókolnád, kisfiam. Ha van fogalmad a live cd-kről, akkor azt is tudod, hogy mit csinálsz, úgyhogy akkor nem törölgetsz "véletlenül".
2017. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

A francokat nem tudja letörölni. Ubuntu telepítőben ki lehetett választani, hogy automatikus telepítés, ott pedig volt olyan, hogy az egész lemez felhasználása. Tehát ha azt választotta, akkor minden hozzáértés nélkül le tudta gyalulni a c-t.

De le leírhatnád részletesebben is, hogy mégis mit csináltál. Telepíteni akartál?

2017. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja, szó volt itt eddig Ubunturól?
2017. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Live CD. 99%-hogy az volt:D
2017. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk igazad van nem nekünk kellene kitalálni a kérdéstXD
2017. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!