Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyát keresek, mit...

Videókártyát keresek, mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nem vagyok képve ebben a témában.. Van egy gépem amin alig van olyan játék ami lagg nélkül megy. Amiket főként szeretnék játszani.: World of Tanks, (a blitz az megy) a Cs:Go, és pár netes játék, pl: DarkOrbit, Battlestar Galactica Online. Gondolom az Intel HD grapichs "vidikártya" nem egy atomerőmű. Szeretnék most venni hozzá egy kártyát amivel a fent említett játékok mennének élvezhetően. Az ár max 50k de ha lehetséges akkor kevesebből szeretném megoldani, azt viszont tudom hogy nem csak a kártyátol függ ez az egész hanem a gép többi részétől is, így ezért fordultam ide. A gépemről leírok pár lényeges dolgot:

Windows 10 Pro

Processzor: Intel(R) Pentium(R) CPU G3260@ 3.3Ghz 3.30Ghz

RAM:4GB

64Bites

Kártya: Intel(R) Hd graph

Cpu-Z vel kapot infók:

Max tdp: 53.0W

Alaplap: ASRock H81M-DG4

Kérésre még tudok infókat adni, de aki ebből tud ajánlani egy kártyát az írjon. Köszi!



2017. jan. 23. 20:53
1 2
 11/18 anonim válasza:
Látom egyeséknél az ésszerű gondolkodás és mérlegelés nem megy. De ha szórjátok a pénzt akkor csak nyugodtan. A fent említett játékokra egyáltalán nem szükséges 1050, minek? Egy gtx 660 pedig erősebb a 750nél. Mielőtt vásárolsz nézz utána mit veszel és ne a trendnek dőlj be. Ha még nagyobb gépigényű játékokkal is játszol az alacsonyabb kategóriák is ki tudják hajtani a proceszort.
2017. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

WoT profitál a nagyobb kártyákból, egyébként ezeknek a kártyáknak a fogyasztása is jóval alacsonyabb. Így azon is spórol, többek közt az esetleges a tápegység miatt. A frissebb driver is nagyon fontos, mert az nvidiánál köztudott, hogy nagyon szépen hagyja a legacyban elsüllyedni a kártyáit.


Másrészt 30 ezer Ft nem nevezhető kevésnek, amire már garancia sincs. A videokártyák egyébként is könnyen tönkremehetnek. Azt se tudtuk meg, hogy a kérdezőnél szóba jöhetnek-e a használt piac.


Én értem, hogy tulajdonos révén te megerősítési torzításban szenvedsz, de ettől még nem lesz igazad.

2017. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most az lenne hogy a haverommal cserélnék kártyát az e cigimre. Ő az R7 260xet adná a 20ks ecigimért. Szerintetek jó kártya? Ő azt mondta hogy szinte minden játékot elvisz medium vagy high grafikán.
2017. jan. 24. 15:19
 14/18 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Jó üzlet lenne, a 20k-s e-cigid már nem ér 20k-t. Az r7 260X meg ér vagy... 17-et?
2017. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Alapbol az lenne hogy adna 25k ftot érte vagy ezt a kártyát, melyik a jobb választás?
2017. jan. 24. 15:57
 16/18 A kérdező kommentje:

Egy képet linkelek a gépem belsőségeiről.

[link]

2017. jan. 24. 16:05
 17/18 A kérdező kommentje:

Rossz link, ennek már jonak kéne lenni:

[link]

2017. jan. 24. 16:09
 18/18 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Adjon érte 25k forintot és akkor 75 lesz a keret. Tudsz venni egy rx480-at.
2017. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!