Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 100 ezer ft-ból milyen laptopr...

100 ezer ft-ból milyen laptopra futja? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

össze tudnék szedni 100 ezret max egy laptopra, mert az asztali pc szarakodik, és le kéne váltani...

Nem baj ha használt, de azért nem őskövület kéne.

pl kb 120 gigás hdd, min 256 os grafikus vezérlő, dvd író, wifi, kb 2 giga ramnál gyengébbet namnagyon szeretnék, azért jó lenne, ha pár játék is futna rajta szépen.

nekem azt mondták, hogy a dellek nagyon jók, de ilyen árba csak elég gyengécskéket találtam....

jah és vmi strapabíró kéne, mert hurcolászva is lenne...

Többet nem szeretnék szánni laptopra, ha ennyi nem elég, akkor költöm valami másra a pénzt.


2010. júl. 11. 03:44
 1/5 A kérdező kommentje:
akksija is jó lenne ha bírna olyan 4-5 órát
2010. júl. 11. 03:45
 2/5 Novobá ***** válasza:

Nem egy árkategória, még rakjál rá 50k-t

pl: [link]


radium.hu szoktak nagyon durva akciók lenni 1-1 darabra azt nézegesd.

Használtan nem érdemes venni csak komoly kikötésekkel szerintem. Pl még van rá 6hó-1év _magyar bolti_ garancia, semmilyen külsérelmi nyom

2010. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

100e Ft-ból -> 4-5 óra üzemidő? :/


Amúgy ha megdobod 40-50-nel, már tudsz olyan gépet venni, ami megfelel neked (talán még 120e Ft-ért is kapsz), de ilyen üzemidővel ebben az árkategóriában nem nagyon találsz (csak netbook meg iPad)

2010. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az az igazság hogy ennél többet tényleg nemigazán szeretnék rá költeni.

írtam már, nem kell nekem vatta új, jó lenne mittom én 2 éves gép is csak valami hasonló paraméterekkel....

A mostani asztali gépem egy rakás fos, bár 10 éve került asszem 150 ezerbe ,akkor menő volt, mostmeg nem ér 20 ezret sem....

2010. júl. 11. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább egy 130 kellene..
2010. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!