Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom hogy torténetett,...

Nem tudom hogy torténetett, ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Ma nem tudom mi tortént feltorték a facebookomat. De nem tudom hogy torténhetett bevan kapcsolva a kétfaktoros védelem is. igazabol nem mutatt ki semmi változást, csak valaki screenelve kuldte hogy egy Budapesti oldalon posztoltam meztelen képeket ( amin nem én voltam, és még nem is hasonlított rám) és amikor rámentek a profilra aki kitette engem adott ki, az enyémet. Hát en rámentem de én abban a Budapest oldalba nem is voltam még belépve se, a jelszo sem változott meg semmi...és persze a bejegyzést sem találom sehol, azoknak akik kuldték írok hogy fennt van e még mert én sehol nem találom... Egy szoval én tettem ki, de hogy a fenébe torténhetett? senki nem lépett be a facebookomba..

2020. máj. 7. 09:29
 1/6 anonim válasza:
Ez nem egy olyan becsapás, amikor írnak valamit, hogy "Elkapták a helyi perverzet, a linkre kattintva láthatod a profilját" és egy olyan link van oda téve, hogy bárki rákattint, a saját profilját fogja látni?
2020. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan screeneket kapok, hogy én tettem ki a bejegyzést, és ugy a profilomra rámennek és a sajátom jon ki.. de én nem találom sehol ezt a bejegyzést, és még a csoportba sem vagyok benne
2020. máj. 7. 09:39
 3/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Screenshotot a legegyszerűbb hamisitani...
2020. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen átverés lesz.
2020. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nagyon elothu! komolyan, és nem itteni ismeroseim kuldozik hanem rendesen Budapestiek akik nem is ismernek..
2020. máj. 7. 10:05
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Milyen oldalnak/appnak adtál engedélyt arra, hogy közzétehessen valamit a nevedben?
2020. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!