Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért reagál a facebook...

Miért reagál a facebook profilom véletlenszerű, arab posztokra?

Figyelt kérdés
Ez múlt év vége fele kezdődött el, de azt hittem, hogy majd abba fogja hagyni az a valaki, aki ezt csinálja, de ez nem így lett. Egy idő után el kezdtem figyelmes lenni arra, hogy arab hirdetések jelennek meg, meg kérik arab oldalak, hogy kövessem be őket. Idegen bejelentkezésnek nem volt nyoma a facebook beállításoknál. Csináltam nemrég egy új profilt, hogy ez véget érjen, de az új facebook profilomon is elkezdődött ez a reagálás arab posztokra. Még annak sincs jele, hogy a gépemet figyelnék, vagy valami, vagy hogy hozzáférnek, mert csak a facebook az egyetlen olyan oldal, ahol a kétlépcsős azonosítón is átjutott az illető, ezért eléggé össze vagyok zavarodva. Nem tudom, hogy ez kivel történt már meg, vagy történik meg, de nagyon örülnék egy módnak, amivel ezt meg lehetne oldani.

#Facebook #facebook véletlenszerű reagálás posztokra
2020. máj. 23. 20:53
 1/2 anonim válasza:

Hát elvileg a hírdetések amik megjelennek azok alapján kapod amiket neten gyakran nézegetsz.

Egyedül használod a gépet?

Ha más is akkor lehet,hogy az a vakakit érdekelnek ilyen témák.

2020. máj. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyedül használom a gépet, senki nem szokta használni rajtam kívül. Találtam egy 2013-as kérdést ezzel kapcsolatban, de sajnos oda sem érkezett válasz, úgyhogy nem tudom, hogy mi legyen a teendő. Neten is keresgéltem, de ott se jutottam sokra.
2020. máj. 27. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!