Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség a Telekom és...

Mi a különbség a Telekom és T-home között?

Figyelt kérdés
Apukám szerint nem ugyanaz a cég, én szerintem meg igen.
2020. júl. 3. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

A Telekom a cég, a T-home pedig szolgáltatás a Telekomtól.


A Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság, röviden Magyar Telekom Nyrt. vagy Magyar Telekom (MT) távközlési és telekommunikációs vállalat, Magyarország legnagyobb távközlési szolgáltatója és egyben egyik legnagyobb cége. A cég telekommunikációs és infokommunikációs (ICT) szolgáltatásokat nyújt vezetékes és mobil viszonylatban, adatátviteli és nem hangalapú, informatikai és rendszerintegrációs területeken. Lakossági, valamint kis- és középvállalati ügyfelei részére Telekom, nagyvállalati, közigazgatási és intézményi ügyfeleinek pedig T-Systems Magyarország márkanéven nyújtja szolgáltatásait. A Magyar Telekom Nyrt. többségi tulajdonosa a Makedonski Telekomnak, Macedónia legnagyobb vezetékes és mobilszolgáltatójának. A Magyar Telekom többségi tulajdonosa (59,21%) a CMobil B.V., amely a Deutsche Telekom AG kizárólagos tulajdona.


A T-Home egy olyan összefoglaló márkanév a Magyar Telekomon belül, amely a T-Com, T-Online és T-Kábel vezetékes szolgáltatásainak új elnevezését takarja. Ezt a nevet azért választották, hogy határozottan elkülönüljenek a vezetékes szolgáltatások az egyesített mobil szolgáltatásoktól, melyet cégen belül a T-Mobile nyújt.

2020. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A T-Home márkanév 7 éve megszűnt, nem zavar, #1? Minden Telekom név alatt fut. Igen, ugyanaz a cég.
2020. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A T-Home egy olyan összefoglaló márkanév a Magyar Telekomon belül, amely a T-Com, T-Online és T-Kábel vezetékes szolgáltatásainak új elnevezését takarja."

"A T-Home márkanév megszűnt, a tv, internet és vezetékes telefon otthoni szolgáltatások jelenleg a T-Mobile-lal összevonva, Telekom márkanéven kerül értékesítésre."

[link]

2020. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen, megszűnt, de a köztudatban használt megnevezés
2020. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az közbeszéd lesz, bár én már egy ideje nem hallottam.
2020. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!