Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gép lehúzza az internetemet,...

Ninfer26 kérdése:

Gép lehúzza az internetemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, többször is nem jó az internetem, telefonálva lett az invitelnek, de azok azt mondták, hogy a hálózattal nincsen hiba. Másnap kijött a szerelő majd kicserélte a modemet, de a számító gépen nem ment úgy ahogy eddig. gépen nem tudtunk mérni se, de egy laptoppal sikerült. Szerelő szerint a gép viszi el a netet és már a fejünkbe ültette ezt a dolgot. Nem tudja valaki, hogy ez mennyire lehet igaz és menniyre nem. Mit lehet tenni.

2021. jan. 15. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Mik a gépnek a tulajdonságai?
2021. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hová viszi el? Sétálni pórázon, mint Morzsit?

Értem én, hogy próbált közérthetően (?) fogalmazni, de ilyen nincs.

A géped hálózaton volt, amikor laptoppal bemérte? Mert akkor semmi nem vitte el a netet sehová, egyszerűen annyi, hogy valami a gépednél rossz. Vagy fizikailag, vagy valami beállítás hibás.

2021. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!