Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a facebookon a...

Hogy lehet a facebookon a profilomon az adatokat "titkositani"?

Figyelt kérdés

Amit szeretnék elrejteni, az az hogy milyen oldalakat like-oltam,pl. Étterem, bolt,könyvet, kiket követek.


Az ismerős listámat tudtam titkositani, de ezt nem tudom hogy lehet-e, illetve amennyiben igen, hol es hogyan?



2021. jún. 13. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebookon SEMMIT nem lehet titkosítani. Vagyis lehet, meghamisítod vagy nem adod meg az adatot. Amit megadsz, azt esetleg csak rejteni lehet a többi felhasználótól (amíg nincs policy change).
2021. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor elrejteni?
2021. jún. 13. 17:49
 3/6 Ward1337 válasza:
Nem likeolod be az adott oldalt csak követed. Azt rajtad kívül nem látja senki. (max. Zuckerberg meg a fb karbatartói/fejlesztői, de ők nem nagyon fognak utánad leskelődni)
2021. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A követés is látszik.
2021. jún. 25. 22:43
 5/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam a kikovetést is, de ugyanugy ott maradt.


Ennek ellenére szeretnék like, követni, hogy lássam, ha posztolnak. De nem szeretném, ha masok látnak mit szeretek. Visszaélnek vele.

2021. jún. 25. 22:44
 6/6 Ward1337 válasza:

Azt hiszem megtaláltam: Sorrend szerint haladj:"Beállítások és adatvédelem" -> "Adatvédelmi hivatkozások" -> "A személyes adatok védelme" -> "További adatvédelmi beállítások megjelenítése" -> "Saját tevékenységed" -> "Ki láthatja az általad követett embereket, oldalakat és listákat?"


Remélem sikerül. Ja és még egy kis személyes vélemény: nem tudom miféle ismerőseid vannak, de ha nem közvetlen családtagok vagy olyanok akiktől lényegesen függ az életed akkor én az efféle magánéletben való turkálást egy letiltással "jutalmaznám".

2021. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!