Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni az instagram fiókomat/törölni az instagram fiókomat? (többi lent)

Figyelt kérdés

a fiókom jelszavát, és a régi email jelszavát is elfelejtettem, (próbáltam már mindent is, mégse engedett be) amikkel be voltam jelentkezve az adott fiókomba. Ergó, nem tudok bejelentkezni. Lehet olyat, hogy ha sokan jelentik azt a fiókot, akkor leszedi az insta? vagy ilyesmi?:/

(tényleg nem vagyok csaló, egy iszonyú régi fiókomat szeretném leszedetni, mert számomra nagyon kellemetlen márcsak visszagondolni is azokra az időkre, csak még kicsi voltam, ezért édesanyám telefonját használva jutottam az apphoz, és már anyum se tudja az email jelszavát, amivel be volt jelentkezve.)

((tehát röviden, nincs más út?))



2021. jún. 17. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen régi az az acc, de nincs kétfaktoros beállítva? Az lenne az egyetlen esélyed ha nem tudod a jelszót, és nincs email hozzáférésed.
2021. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs. :(
2021. jún. 17. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!