Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen telefonszolgáltatót...

Milyen telefonszolgáltatót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most Digi-s vagyok, a mobilnetjük extra szar. Olyan szolgáltató érdekel, aminek van legalább 20 megabittes mobilnetje, meg legalább 5-10 megabittes roamingja. A Digi-nek a roamingja nem megy, mindent próbáltam, a Digi-t is felhívtam, nem tudják, mi lehet a baj. De nem ez a lényeg. Melyik szolgáltatót ajánljátok? Árat is írjatok!
2021. aug. 27. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hely - lefedettség függő is hol mekkora maximális sáv széllesség érhető el.

Itt falun 30 Mbps -jön telekomnál, városba 150 Mbps is elérhető.

Voda itt 5~10 Mbps, városba 200~300 Mbps.

Digi itt nincs, vagy is csak annyi, hogy ha felmegyek a dombtetőre, külső antennás telefonnal, akkor tudok telefonálni. :-D

Városba 10~15 Mbps érhető el.

2021. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval a pontos hely - lefedettség - hálózat terheltség befolyásolja, hogy melyik szolgáltatónál mennyi érhető el.

Ezután lehet nézni az adatkereteket, és árakat neked mi érné meg.

Az viszont biztos, hogy olyan olcsó egyik sem lesz.

pl. nálunk van Tarr mobil ami a Voda hálózatát használja, 6500 Ft/hó és 40GB -ot add belföldre.

Telekomnál pl. van 3000 Ft / 5GB ez belföld és külföld is.

2021. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!