Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A napokba kezdtem el játszani...

A napokba kezdtem el játszani a Cs go-val és néztem interneten hogy a KeyDrop oldalon tudok pörgetni skint kb mindenre. Csak nem tudom hogy azt hogy tudnám a játékba használni amiket már ki pörgettem skineket?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Bele kell írni a nevedbe, hogy keydrop.

Ha bejelentkeztél a keydropon, akkor lesz egy redeem vagy ilyesmi gomb. Raktáradat publikusra kel állítani. Utána írja.

2021. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az oldalon lehet a kivételt kezdeményezni, ekkor egy trade bot Steamen csereajánlatot fog küldeni, és abban lesznek - mint egy sima felhasználók közötti csere Steamen.


Ha eddig nem játszottál ezzel és nem ismerted az ilyen gambling oldalakat: rengeteg olyan átverő oldal van ami Steam bejelentkezést kér, és ellopják a fiókodat, leveszik a guard-ot is róla, kirámolják a raktáradat és a genyóbbik fajták még VAC ban-t is raknak a fiókodra (így ha vissza is szerzed, a tiltás rajta marad).

Azt is tudnod kell, hogy az ilyen oldalak szerencsejátékok, azaz mindig a ház nyer, téged pedig csak függővé tesznek.


A skinekkel való fizetést tiltja a Steam szabályzata, azaz ha elküldesz a raktáradból egy tárgyat, vagy ilyen oldal trade botjával cserélsz, bármikor elvehetik a nyert skineket, és nem kapsz support segítséget akkor sem, ha a skinjeidet kiveszed a raktárból és elcsalják vagy bannolják/megszűnik az oldal.

2021. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!