Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az baj, hogy éjszaka letöltött...

Az baj, hogy éjszaka letöltöttem közel 200 gigányi adatot?

Figyelt kérdés

Van néhány sorozat, amit nagy felbontásban töltöttem le az N betűs oldalról. Viszont kicsit elszaladt velem a ló, és a letöltött adatmennyiségem 189 GB-ra duzzadt.

Ennek lesz esetleg valamilyen következménye az internetemre nézve? Mert azt tudom, hogy mobilinterneten nem szabad ilyeneket csinálni, mert az mások internet felhasználói élményére is hatással lehet, és könnyen korlátozhatják a sebességemet torrentezés miatt, na de mi a helyzet a vezetékes internet esetében? Ott is fennáll a veszélye egyszer egy olyan üzenetnek, miszerint "Bocsi, de mivel túlléptél XY adatkorlátot, ezért most XY ideig a neted sebessége korlátozva lesz"? Soha nem töltöttem még le 200 GB-ot egyszerre, és ezért félek most.



#internet #GB #korlátozás #TV #Torrent #Netflixes sorozatok
2022. jún. 9. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz, csak maradj seed-ben, hogy leteljen a 48 óra (wiki)
2022. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez csak természetes!

Már régóta tagja vagyok az oldalnak, csak még ekkora mennyiségű adatot soha nem töltöttem le.

2022. jún. 9. 12:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én napi átlag 50 GB-ot tolok fel és semmi.
2022. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor jó! :)
2022. jún. 9. 12:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Telekomos vagyok, volt hogy több mint egy terát töltöttem le pár nap alatt. Semmi következménye nem volt.
2022. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy konzolos játék is bőven 100 GB felett van, letöltesz kettőt és jócskán túlléped. Teljesen elfogadható adatforgalom ez ma.
2022. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha mobilneten tetted és nem volt korlátlan adat csomagod akkor mikor megjön a számla...
2022. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem lesz semmi.

#7 olvasni luxus?

2022. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Vezetékes nettel semmi, amugy mobilnettel se lenne gond, mármint mások számára semmi hátrányt nem jelentene, azért ugy van tervezve a hálozat, hogy nem foglalja le egy felhyadzáló az egészet hiába tölt le.
2022. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 qkker1 ***** válasza:
100%

DIGIvel néha nálam is előfordul ilyen letöltés, soha nem volt gond belőle.

Vagy tiz éve a Telekom/elődje/ mondta fel a korlátlan szerződéseket 2-300 GB forgalom után, de megszívták, mert az összes többi szolgáltató bejelentette, hogy náluk valóban korlátlan, és tárt karokkal várták az új előfizetőket.

2022. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!