Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most megszűnik a TikTok?

Most megszűnik a TikTok?

Figyelt kérdés
Hallottam az egyik barátomtól, hogy meg fog szűnni.
2022. júl. 7. 13:15
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem hallottam erről, szerintem nincs rá túl nagy sansz. Jól megy nekik (a cégnek) szerintem, nem áll érdekükben megszüntetni. De ha ennyire érdekel, olvasgass utána. Ha felkapottabb téma, akkor sok infót fogsz róla találni a neten. Vagy kérdezd meg azt a barátodat, hogy honnan hallotta (lehet csak úgy gondolja, mert ugye bejött -- Mo.-ra még nem, de szerintem hamarosan elérhető lesz -- az Instagram Reels funkció is, szóval simán lehet rá esély, hogy idővel "letaszítja" az Ig. a TikTok-ot).
2022. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
hát nem áll messze tőle szóval simán lehet
2022. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szűnik meg, sehol nem megy ilyen hír.
2022. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az a kérdés, hogy ők megszűntetik-e, hanem hogy fogják-e tiltani, korlátozni máshol. Vannak ilyen kezdeményezések, de egyelőre semmi konkrét.
2022. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


:D Az Instalibák mit fognak csinálni? :D

2022. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szirty ***** válasza:
100%
Én meg azt hallottam hogy világvége lesz.
2022. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az mindig van
2022. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!