Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Diginél csak vezetékes...

A Diginél csak vezetékes internet van? Vagy esetleg a diginet max csomaghoz lehet még plusz adatot rendelni? Bővebben lent...

Figyelt kérdés
Tehát sajnos még a gépem nem bírná el a diginet 1000-ret, de routerrel meg tudnám oldani, viszont az oldalon nincs semmilyen tájékoztató arról, hogy mennyi adatot foglal magába a csomag. A kártyás csomagok adatkerete kevés, és arról sem találok semmit, hogy lehetne-e bővíteni. Itt ha jól tudom nincs lehetőség optikai vagy modemes vezetékes internetre. Tudom hogy ezeket tudnom kéne, de biztosabb ha megkérdezem :)
2023. jan. 4. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy a géped nem "bírja el" az 1000-es netet, még fog működni, csak lassabban. Adatmennyiség korlátlan vezetékes internet esetén. Szóval mobilnettel vacakolni felesleges.
2023. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van mobilnet is a diginél
2023. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A vezetékes net korlátlan. Nekem NAPI 40-120 GB adat megy át és bírja. A Digi honlapján kezdd el a megrendelést, az első dolog amit kérni fog a címed, miután megadtad kiírja, hogy mi érhető el nálad. Ha FTTH optika, akkor csak a Digi Net 1000 van, de ha a géped nem bírja nem lesz semmi, csak nem fogja kihasználni. Ha FTTB optika vagy kábel, akkor vannak kisebb csomagok is, de adatmennyiségben az is korlátlan. Ha egyik sincs, jobban jársz ha egy másik vezetékes szolgáltatót keresel ami van a címeden. A mobilinternet arra való, hogy ha nem vagy otthon, okostelefonon akkor is tudj netezni. Az nem az otthoni állandó net kiváltására van, hanem a kiegészítésére, ha annak a hatósugarán kívül kerülsz.
2023. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :)
2023. jan. 5. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!