Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi router belépés?

Psychojoker kérdése:

Digi router belépés?

Figyelt kérdés
Nem rég kötötték be a DIGI 1000-es netet, adtak hozzá egy Huawei HG8145V5 ONT, valahogy belehet lépni a kezelőfelületébe? user/digi kombóra nem lép be, a hátulján lévő root/jelszó párosra ami megvan adva szintén nem akar belépni.

2023. febr. 13. 13:13
1 2 3
 1/27 P.O.C. ***** válasza:
90%

A szolgáltatói tulajdonban lévős eszközökre ritkán adnak rendszergazdai jogosultságot, nehogy a felhasználó el tudjon nyomogatni. Csak alapszintűt adnak, amivel a felhasználó alapvető dolgokat tud állítani, úgy mint port kezelések, Wi-Fi jelszó, stb.

Nem hiszem hogy oda tényleg root -ot kell írni, szerintem kérdezd a szolgáltatód.

Rákeresve a típusra, admin/(címkén lévő) vagy admin/1234

2023. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Valóban gondoltam rá, mert ez a "root" nekem gyanús, de rákeresve meg a user/digi-t írják de egyszerűen hibás felhasználó/jelszót ír, lehet a digi ügyfélszolgálat maradt akkor opciónak.

Köszönöm.

2023. febr. 13. 13:46
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Nekem user/pass van alatta (a user az user, a pass meg ugye generált random karaktersorozat).
2023. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nekem pedig a user az root, a pw pedig szintúgy a generált karakterek. Mindenesetre se ezzel, se semmilyen másik olvasott kombóval nem hajlandó belépni a felületre..
2023. febr. 13. 14:20
 5/27 anonim ***** válasza:

Van egy olyan gyanúm, hogy a wifi jelszóval akarsz belépni, mert az random generált.

Próbáld meg ezt(ha még nem próbáltad):

username: root

password: adminHW

Ennek a routernek ezek a gyári beállításai.

[link]

2023. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ezzel se jó, nem a wifi jelszó az biztos, a küldött kép alapján ugyan úgy a nálam látható username, password-el akarok belépni, ami szintén nem jó.
2023. febr. 13. 15:24
 7/27 anonim ***** válasza:

Nekem ZTE routert adtak, - így tudok belépni.


Böngésző keresőbe: 192.191.1.1

Felhasználónév: user

Jelszó: digi

2023. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ezt is próbáltam már.

Bár másik fórumon azt írták hogy nem én vagyok az első tulaj lehet, és meg lett már változtatva, nem tudom ez mennyire valószínű.

2023. febr. 13. 15:25
 9/27 anonim ***** válasza:

jav, elírtam


Böngésző keresőbe: 192.168.1.1

2023. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Hát ha már megváltoztatták, akkor resetelned kell és akkor be tudsz lépni az alján levő adatokkal.
2023. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!