Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi router belépés?

Psychojoker kérdése:

Digi router belépés?

Figyelt kérdés
Nem rég kötötték be a DIGI 1000-es netet, adtak hozzá egy Huawei HG8145V5 ONT, valahogy belehet lépni a kezelőfelületébe? user/digi kombóra nem lép be, a hátulján lévő root/jelszó párosra ami megvan adva szintén nem akar belépni.

2023. febr. 13. 13:13
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt se tudom, ha esetleg veszek egy saját routert, ezt meg bridge-be rakom, akkor hogy állítom be úgy a routerem hogy felhasználó név meg jelszó is kéne amit a digi adott nekem(javítsatok ki ha nem így van) de nekem senki nem adott semmit meg.
2023. febr. 13. 16:47
 22/27 anonim válasza:
100%

Most beszéltem az ügyfélszolgálattal. Nekünk egy Huawei HG8147X6-os eszközünk van. A hátulján van egy címke ahol elvileg ott vannak a belépési adatok. Szintén nekünk sem működött ahogy te is leírtad. A lényeg, hogy van a címkén egy csomó vonalkód és alatta vannak ráírva adatok. Azt kell megkeresni ami "SN:" felirattal kezdődik és utána van egy csomó karakter számok és betűk egyaránt. A jelszavad ennek a karaktersornak az UTOLSÓ 6 karakteréből tevődik össze a felhasználó név pedig "user" így csupa kisbetűkkel. Ha nem működik ez a felhasználónév próbálkozhatsz még "admin" "root" meg a szokásos classic dolgokkal.



TLDR;

Felhasználónév: user

Jelszó: A router hátulján lévő címkén megtalálható "SN:" kezdőbetűkkel kezdődő karaktersor UTOLSÓ 6 karaktere

2023. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 PcSajt válasza:

Ezer hála!


1 órája szívok a bejelentkezéssel. Próbáltam már resetet, alap jelszavakat de semmi.


Nemrég lett bekötve a Digi és egy Huawei HG8147X6 típusú routert adtak és valóban a felhasználói név az: user és jelszó a router alján lévő SN szám és betű variáció utolsó 6 karaktere.


Még egyszer köszi szépen!

2023. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Jaricsss válasza:

Köszönöm 22/23!

ZTE készülék esetében:

Felhasználónév: user


Jelszó: A router hátulján lévő címkén megtalálható "D-SN:" kezdőbetűkkel kezdődő karaktersor UTOLSÓ 6 karaktere

jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 futyok válasza:

Nekem Huawei HG8147X6-10 routert kötöttek be épp az imént.

A hátlapján valóban a root/"egy karaktersorozat" van, amivel nem lehet belépni. A user/digi szintén zenész.

A sikeres belépés:

192.168.100.1

user/4iGnnnnnn, ahol nnnnnn a S/N utolsó 6 karaktere.

ekor egy limitált user vagy, ugyanúgy, mint "régen" a user/digi-vel. A wifi SSID-t és password-ot pl. meg tudod változtatni.

febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Sziaszto! Digin routeren hogyan kell beállítani a 2.4ghz -et?
márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Moxika válasza:
Szia! Nem tudom sikerült-e azóta a belépés, de én is most kerültem ugyan ebbe a helyzetbe. A Digi azt mondta, hogy ezek az általuk adott eszköz nem is router hanem "csak" egy optikai átalakító wifi-vel. De nem is ez a lényeg. Én a frissítést kérdeztem, azt mondták, hogy az automatikus nem kell vele nekem foglalkoznom. A BELÉPÉS pedig. Mindenképpen csatlakozni kell egy lan kábellel ehhez az eszközhöz, (wifivel nem fog menni) Wlan1-be kell a kábelt bedugni, majd a laptopba vagy a pc-be, ekkor jön fel a megfelelő oldal. A jelszó vagy az amit az optikai átalakító hátoldalán van vagy, és EZ LEHET A MEGOLDÁS: az SN számsor utolsó 6 karaktere. Én még nem próbáltam csak gondoltam leírom. Sok sikert.
ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!