Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fizetosse teszik az indamailt,...

Fizetosse teszik az indamailt, nem akarok elofizetni, de pl. az ugyfelkapumrol is odajonnek emailek,mit csinaljak?

Figyelt kérdés

A facebookom is indamailes jelszoval van regisztralva, bar gondolom ennek nincs jelentosege . Viszont az ilyen hivatalosabb sz*rjaimrol mindig odakaptam az uzeneteket. Mi a fenét csinaljak. At lehet allitani hogy masik emailemre jojjenek a dolgok?


Itt a cikk rola: [link]



2023. márc. 6. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen, minden szolgaltatasnal amit hasznalsz es ahol az indamail-t allitottad be e-mail cimnek, egyesevel at kell allitani.
2023. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A facebookomat erinteni fogja ez vajon? Vagy ugyanugy be fogok tudni lepni az indamailes jelszoval attol fuggetlenul h mar nem hasznalom magat az indamail fiokom?

fb on nem lehet emailt valtoztatni nem?

2023. márc. 6. 23:24
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Dehogynem lehet.


Egesz addig tudod hasznalni az indamail-es belepesedet, amig egyszer el nem felejted a jelszot, mert akkor mar nem lesz hova kuldeni az emlekeztetot.

2023. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Gmail-d biztos van hisz ha androidos a telód akkor kell hozzá.

Minden oldalon ahol indamailt használtál írd át pl a gmail-s emailedre,

gmailed remélem .com végződésű?



"indamailes jelszoval van regisztralva, bar gondolom ennek nincs jelentosege ."


Nos, ennyi ésszel mit is várna az ember.

Így elég csak azt az 1 jelszót megtudni és az összes oldalra beléphetnek vele.

Ehhez csak gratulálni tudok.

2023. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Átregisztrálsz valami másik - léehetőleg kulturáltabb és stabilabb - szolgáltatásra. Nem, nem a Freemailre.

Mondjuk GMail, Outlook, Yahoo Mail, AOL Mail, Zoho Mail, Protonmail, stb...

2023. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Milyen kedves emberek vannak itt….

Van gmailem. A fontosabb helyekre atirtam, hogy odakuldjék mostantol az emaileket.

A facebookomnal a bejelentkezesnel hasznalom azt az emailt, mivel 2009 ben regisztraltam FB-ra. Ott nem tudom atjavitani h ne azzal kelljen belépnem… (?)

2023. márc. 7. 08:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

De, ott is át tudod írni.

Egyébként pedig akik az #5. válaszomat lepontozták, kérem, árulják el, hogy mit vélnek benne hibásnak! Hadd tanuljak én is! :-)

2023. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg tudok igen adni uj email cimet, de az nem azt jelenit h azzal lepek be a facebook fiokomba. Mivel nem azzal regisztraltam. Vagy rosszul tudom?
2023. márc. 7. 10:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul tudod.
2023. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor segitenel kerlek, hogy hol tudom megvaltoztatni?<3
2023. márc. 7. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!