Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fizetosse teszik az indamailt,...

Fizetosse teszik az indamailt, nem akarok elofizetni, de pl. az ugyfelkapumrol is odajonnek emailek,mit csinaljak?

Figyelt kérdés

A facebookom is indamailes jelszoval van regisztralva, bar gondolom ennek nincs jelentosege . Viszont az ilyen hivatalosabb sz*rjaimrol mindig odakaptam az uzeneteket. Mi a fenét csinaljak. At lehet allitani hogy masik emailemre jojjenek a dolgok?


Itt a cikk rola: [link]



2023. márc. 6. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

adj hozzá új emailt aztán tedd elsődlegessé.

azt hiszem megerősítő linket is fog kiküldeni.

profil -jobb felső sarok-

beállítások és adatvédelem

beállítások


Ott van olyan hogy névlegy - elsődleges [emailcímed] - modosítás


katt Másik e-mail-cím vagy mobiltelefonszám megadása

2023. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es

Például azt, hogy ha android felhasználó vagy akkor kell lennie gmail címednek. Nos én egész idáig indamailes voltam és csak MA regisztráltam gmail fiókot, mert nem akarok előfizetni indára. És mégis tudtam androidozni. Youtube profilt regisztráltam indamail-es emaillel és az úgy látszik elég volt az androidnak.

A másik ami miatt lepontozhattak, az a személyeskedés.

2023. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
7es. b.sszus. bocsi félrenéztem. nem rád gondoltam hanem a négyesre. sry.
2023. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

13

gplay-re gmail nélkül az életbe nem fogsz belépni, mivel az google acc-hoz van kötve.

androidozhattál anélkül is csak épp gplay nélkül.

2023. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!