Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a másik személynél...

Facebookon a másik személynél is jelentkezik ez?

Figyelt kérdés

Észrevettem ha sokszor rámegyek egy másik személy profiljára, vagy a chatbe olvasom vissza amit régebben beszélgettünk akkor telefonon a messengerben itt felül a chatfejeknél az elejére kerül ha online van. Gondolom azért mert úgy érzékeli a facebook is hogy sokat beszélünk és azt teszi oda akikkel a legtöbbet kommunikálunk. Pedig nem beszélünk semmit csak mostanában sokszor rámentem a régi beszélgetésre, olvastam meg néha a profiljára.

Az a kérdésem hogy ez nálla is megtörténik? Az ő messengerében is odakerültem előre vagy nem?



2023. ápr. 2. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem...
2023. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es. Akkor nála is csak azok vannak ott akivel ő beszél vagy akinek esetleg ő megnézte többször a beszélgetését?
2023. ápr. 2. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nála Marlon Brando kísértetének avatárja jelenik meg mindenhol...
2023. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam minuszolni, de ez nem volt hasznos válasz.
2023. ápr. 2. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen összefüggést én is érzékeltem, de szerintem tuti, hogy a másik félnél is csak akkor van így, ha ő is visszaolvasgatja a levelezést.


A többi meg furcsa Facebookon, jó pár ember van, akikkel rendszeresen beszélgetek, de nem nagyon kínálgatja a chaten, mást meg sűrűbben, pedig esetleg nem is beszéltünk soha messengeren.


Kérdező, szerintem felesleges ezen agyalni. Ha van beszélnivalód a szerelmeddel/kiszemelttel, beszélj vele, ha lezárt dolog, akkor meg ne sasold, mikor van fent, ne tipródj, hol mutathat téged a listáján, tök felesleges. Nem fog csak amiatt írni, mert lát az ajánlottak között. (Nem írtad, hogy ilyesmi lenne, de erősen ez a gyanúm.)

2023. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát utolsó te belelátsz a fejembe :D nem akartam írni de valóban ilyesmi van a dolog mögött. Annyi eltéréssel hogy nem szerelmem csak megtetszett, de nemakartam magam jobban belehajszolni mert van valakije.. Szóval nem tipródok a dolgon meg semmi csak hát megkedveltem. És amit beszélgettem vele párszor elolvastam meg a profiljára is rámentem. Ezért kérdeztem hogy remélem neki nem jöttem a chatfejek elejére, nehogy még gyanút keltsen.
2023. ápr. 3. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű facebookos kérdések mögött szinte mindig egy pasi/csaj iránti vonzalom van a háttérben, szóval, nem volt nehéz dolgom:-) De közvetett (ismerősök említették) és személyes tapasztalatom is van róla. Összevesztem mondjuk adott pasival, megszakadt egy időre a kommunikáció, de többször visszaolvasgattam, elemeztem a vitát, a Facebook meg ezt „észrevette”, és nagyon elkezdte kínálni, jobban, mint amikor még tényleg chateltünk.


Sajnálom azért, hogy így nem lehetnek komolyabb reményeid:-(

2023. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem csak akkor jelenik meg elsőre, ha utoljára őt írtam be keresőbe, vagy ő volt utolsó visszaigazolt ismerős.
2023. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7: Köszi az együttérzest, de annyira nem bánom :D belekontárkodni meg nem akarok mások kapcsolatába, úgyhogy elengedtem a dolgot.
2023. ápr. 3. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez is változó. Van, hogy olyan embert rak előre, akivel sohasem, vagy 11 éve váltottam 2 mondatot. Utóbbit kb. 1 hónapja rendszeresen előrerakja.
2023. ápr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!