Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon járt így valaki?

Facebookon járt így valaki?

Figyelt kérdés
Kb 16 éve használtam 1 facebookot nagyon vigyáztam a körüzenetekre soha nem nyitottam meg,nem voltam nagy facebokks csak amikor nagy napok voltak az életemben arról osztottam meg pár képet, még véleményeket sem nagyon írtam pláne most kb az utolsó 1 évben mert nincs időm rá... eggyik reggel csak rá kattintottam a facebookomra és ki adta hogy munkamenet lejárt.. a laptopomkn késő este beléptem és egy ismeretlen indiai nőnek az adatlapjára engedett be az én régi jelszómmal és e-mailommal..hozzá teszem akkor még élt a citrommailom.. azóta új facebokot csináltam,de csak 1 alkalommal tudnék vissza belépni hogy tudjak törölni mindent a régiről... valaki tudna segiteni...

2023. ápr. 11. 08:07
 1/6 anonim válasza:

Pontosan nem emlékszem hogyan, de van egy olyan opció, hogy nem férsz hozzá az email címedhez/telefonszámodhoz.

Azt minden esetben lehet használni ha az eszközről már voltál bejelentkezve, akkor is, ha minden adatodat és jelszavadat is megváltoztatják

2023. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem nem fordult elő, de sokszor hallottam már hasonló esetről.


Ebből is látszik, hogy mennyire stabil és biztonságos a rendszerük..

2023. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikkr a telómon legelsőnek rá léptem az ikonra, kijött az üzenőfal és Zt dobta ki hogy lejárt munkamenet,jelentkezz be ujra..😔😔
2023. ápr. 12. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ezt az egészet bejelenteni a fb-nak? Az új címen.Leírni, mi volt a régi, és mi történt vele.
2023. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Férjemnek átírták a nevét, 2 hónap után lehetett visszaállítani.
2023. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Ez még azóta is aktuális.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Szóval ennyit a facebookról

2023. ápr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!