Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom elérni a facebook...

Hogyan tudom elérni a facebookot? Kivettek egy funkciót a profilomból (dating) miután külföldről hazatértem. Gondolom kamuprofilnak jelezte az algoritmus. De nem az, gondolom a zendeskes ügyintéző meg xart bele és leokézta. Hogyan rakassam vissza?

Figyelt kérdés
írtam hibajelentést de semmi változás. Megveszek már ettől mert sok embertől hallom, hogy ott talált magának társat.
2023. máj. 29. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ekkora cég nem tart fenn ügyfélszolgálatot, nem lehet őket személyesen elérni.
2023. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt néztem, hogy dublinban, milanoban, prágában talán, van irodájuk. És ha bemegyek személyesen és ott próbálkozok? Egy fapados jegyet megér.
2023. máj. 29. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kiürült műanyag palackba bedugod az A4 papírlapokra írt panaszodat, aláírod, dátumozod majd feltekered, kívülről ráírod hogy: facebook, majd lezárod és bedobod a legközelebbi folyóba.

Ezután nincs más dolgod mint várni.

Ez a legtöbb amit megtehetsz 😐

2023. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
???????
2023. máj. 31. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!