Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon hogy kovetheto le...

Instagramon hogy kovetheto le az IP cim?

Figyelt kérdés
Ha megnezek valakit instan ugy, hogy nekem nincsen instagram fiokom. Meglekovhetnekk IP cim alapjan?
2023. jún. 26. 10:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Instagram felhasznalok foglalkoznak ezzel, hogy IP cim utan nyomoznak? Konnyen lekovetheto?
2023. jún. 26. 10:53
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2023. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

"Instagram felhasznalok foglalkoznak ezzel, hogy IP cim utan nyomoznak?"

A tudatlanok és a kattantak igen.

2023. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miert nem lehet ? En kerdeztem neg, hogy nekem nincsen insta fiokom. Es ha megnezek valakit instan latja az illeto, hogy megneztem? Es IPcim alapjan lekovetheto-e kik nezik az insta oldalt?
2023. jún. 26. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Oh bazz... 🤦🤦 Ha nincs regisztrált insta fiókod akkor vagy meg sem tudod nézni vagy nem fogja látni hogy megnézted. Ezt az IP címes dolgot meg felejtsd el. Szóval NEM.
2023. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okes 😃👍 koszi azert hogy valaszoltal 👍
2023. jún. 26. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Rossz nyomon haladsz.

Vannak applikációk.

CSAK ÓVATOSAN!

EGYSZER BENYELTEM EGY SCAMET!

Majdnem lelopta az instám, mert azzal kellett bejelentkezni, de vissza szereztem!

Vadonatúj készülékről kellett bejelentkeznem, mert az IP címmel babrált ez a scames applikáció.

Szóval letöltöd például az ins master nevezetű csodálatos applikációt...


(nálam valamiért most nem elérhető, de korábban használtam és ez működött.Másik országban vagyok, lehetséges, hogy ez az ok.)


Szóval megmutatja kik azok akik nem követnek vissza.

Ha fizetsz érte akkor azt is látod kik nézték meg az oldaladat, hogy ki tiltott le téged, kik a titkos rajongóid, van olyan ahol azt is látod, hogy kik screenshotolták le a te képedet és kik nézik a sztoridat. Szóval mindent is megtudhatsz és igen működik, nem kamu.


Üdv: EGY TAG A MAI GENERÁCIÓBÓL

2023. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

#12-es újra írom hogy te is értsd. Semmilyen harmadik féltől származó applikációt nem telepítünk. Főleg nem adjuk meg benne az adatainkat. Főleg nem fizetünk érte.

Puszi.

2023. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mar bocsi, hogy megint ezzel jovok, de biztos hogy IP cimmel nem foglalkoznak az instagram tulajok?

Van egy szemely akinek naponta nezem az insta oldalat es eddig nyilvanos volt, de tegnaptol mar nem nyilvanos. Nekem nincsen insta oldalam. Miert allithatta at zartkoru fiokra?

2023. júl. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!