Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez az új "I like it on the...

Mi ez az új "I like it on the bed/floor/table/commode/stb. mánia a facebook-on? Hogyan indult el? És egyáltalán mi értelme van ennek, hogy mki ország-világ elé tárja hol szereti csinálni? .

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 22:25
 1/6 anonim válasza:
66%

október a mellrák megelőzésének, és az erre való figyelemfelhívás hónapja, aminek alkalmából mi, nők is csinálhatnánk valami érdekeset. Tavaly az volt az ötlet, hogy mindenki kiírta állapotjelzésnek, milyen színű melltartó volt rajta épp abban a percben; a pasik meg gondolkodhattak napokig, mért posztol mindenki random színeket hirtelen.

Az idei teendő a retikülödhöz, kézitáskádhoz kapcsolódik: hova teszed közvetlen hazaérkezés után? Ezt posztold ki kommentár nélkül állapotjelzésnek, az "I like it on the [...]" formulát használva.

Miután ez megvan, küldd szét ezt a levelet facebookos lány/nőismerőseidnek, hadd terjedjen.

A tavalyi melltartós akció a hírekbe is bekerült - mutassuk meg, mennyire erősek vagyunk mi, nők! :)

2010. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És ettől menekülni fog a mellrák?


Ugyan már, egy újabb értelmetlen találmány szőke nőktől.

2010. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó-ó! :) Le mertem volna fogadni, hogy nem arról szól a történet, amire elsőre gondoltam...:) De sztem mki beleesett ebbe a csapdába :) Így már más a leányzó fekvése.
2010. okt. 13. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"És ettől menekülni fog a mellrák? "


Gyanítom, a lényeg a figyelemfelkeltés.


A mellrák az egyik legjobban gyógyítható rákfajta, HA (!!!) időben észre veszik. Ergó ha benne van a köztudatban és a nők jobban odafigyelnek, hamarabb észre veszik, akkor feltehetően kevesebben halnak meg mellrákban.


Szerintem ez azért elég logikus.


Figyelemfelkeltésre, meg - mint a mellékelt ábra mutatja - nagyon jó ez a kampány, más kérdés, hogy nekem eszemágában sincs kiírni, de ahogy látom ezzel kb egyedül vagyok, ergó összességében hatásos, és nyílvén ez volt a cél.



Az összes többi blabla mellé, ("mutassuk meg, mennyire erősek vagyunk mi, nők!", stb) valóban szőkenős hülyeség.

2010. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

"Ergó ha benne van a köztudatban és a nők jobban odafigyelnek, hamarabb észre veszik, akkor feltehetően kevesebben halnak meg mellrákban. "


Megint egy tipikus hülye női viselkedés. Rejtjelezve teli enigmákkal beszélgetnek férfiakat nem bevonva.

Miért vonjanak be férfiakat? Mi közünk hozzá? Közvetlenül semmi. De ezerszer nagyobb az esélyed hogy elrugdosom a segged a dokihoz és még neadjisten ott is maradok lelki támasznak mint az hogy egyedül csinálod meg nem halogatva hetekig... Így lehet elb*szni egy jó ötletet...

2010. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Megint egy tipikus hülye női viselkedés. Rejtjelezve teli enigmákkal beszélgetnek férfiakat nem bevonva."


Nem egészen értem.

A pasik kihagyásáról egyetlen icike-picike szót sem említettem.

Pont arról beszéltem, hogy figyelmefelkeltés, köztudat, stb... ehhez pasik is kellenek.


Megláttam, hogy egy csomóan kiírják facebookon -> utánanéztem -> eljutott hozzám a reklám.

Egy pasi ugyanígy meg tudja ezt tenni, nem? Hol van az a pont, ahol egy férfihoz kevésbé jut ez el, mint hozzám?



Az utolsó mondatomban meg külön leírtam, hogy az összes többi blablát, amit a levélben írtak (amit amúgy én ugyanúgy nem kaptam meg, mint te - hál istennek) hülyeségnek tartom...



Mindenesetre köszi a kedves hozzászólást...

2010. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!