Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Történni fog bármi végzetes a...

Történni fog bármi végzetes a youtube fiókommal, ha folyamatosan csak bezárom a youtube reklámblokkolókkal kapcsolatos figyelmeztetését?

Figyelt kérdés

[link]


Ma jelent meg, olyan böngészőnél is, ahol nem vagyok belépve a youtube-ra. Arra volnék kíváncsi, hogy milyen következményeket von maga után, ha simán csak bezárom.



2023. okt. 14. 05:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Idővel nem fogja elindítani a videókat
2023. okt. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Végzetes következménye nem lesz de ha nem fognak elindulni a videók kénytelen leszel kikapcsolni a reklámblokkolót.
2023. okt. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nos hát, remélhetőleg a Jdownloader 2 még mindig működni fog. Abban az esetben nem kell aggódjak a videók végett. Ment a zöld nektek :)
2023. okt. 14. 06:15
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen reklámblokkoló?

UBlock originnel én nem láttam még ilyet.

2023. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sima AdBlock Plus ami lepackált a reklámsgolgáltatókkal már ezer éve. Ublock Originnel egyszer sem láttam ilyet.
2023. okt. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Ez az Adblock Plus Verzió: 3.10.2 (Mivel az új verziókban már fizetni kellett volna).


Viszont akkor felrakok UBlock Origin-t. Köszönöm a válaszokat. :) Nektek is ment a zöld.

2023. okt. 14. 07:09
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
uBlock-al nem lesz semmi gondod, Adblock régóta nem ajánlott, az simán eladta magát már rég.
2023. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az Adblock plus már nagyon hosszú évek óta felejtős. Mindenképp ajánlom én is az Ublockot, és minden rendben lesz, a Magyar oldalak (Videa, indavideo, meg a többi reklámblokkolót hajkorászós oldal) is simán menni fog vele.
2023. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, oh! És tényleg, valóban sokkal hatékonyabb mint az Adblock Plus, ebben az esetben, megtartom mindkettőt. Ment a zöld mindenkinek :)
2023. okt. 15. 01:40
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

Ne használj két reklámblokkolót egyszerre!

Kapcsold ki az adblock plust, és tartsd bekapcsolva az ublockot.

2023. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!