Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Történni fog bármi végzetes a...

Történni fog bármi végzetes a youtube fiókommal, ha folyamatosan csak bezárom a youtube reklámblokkolókkal kapcsolatos figyelmeztetését?

Figyelt kérdés

[link]


Ma jelent meg, olyan böngészőnél is, ahol nem vagyok belépve a youtube-ra. Arra volnék kíváncsi, hogy milyen következményeket von maga után, ha simán csak bezárom.



2023. okt. 14. 05:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz?
2023. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Firefox
2023. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Van egy gyanúm, de inkább nem írom le. :D
2023. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

23


Kitől, mitől félsz? :)

2023. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Semmi, csak egy értelmetlen " vita " kapcsán valahogy gyanús hogy pont utána tűnt fel, egy Firefox + uBlock páros akinek előjön az üzenet, hogy ott pont erről volt szó percekkel korábban, hogy csak Chrome alapú böngészőknél okoz gondot a dolog. De majd holnap kiderül, ha Firefox esetében is előjön annak holnap már úgy is lesz a neten máshol is nyoma.
2023. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%
Értem, akkor úgy látszik ennél az oldalnál is van valami gond, mert visszaolvastam, de nem találok ennél a kérdésnél itt semmi vitát, nálam eltűnhetett. Nálam egyébként már okt. 19-én is probléma volt (én voltam a 12-es beíró is), aztán következő nap megoldódott, ma estére lett megint ez a jelenség, ezért is tértem vissza a kérdéshez, hogy másnál is ismételten előfordul-e. Azóta ahogy olvasgattam ez egyébként sem egységes jelenség, akkor én is kipróbáltam más böngészőnél is és a chrome-nál nem jelentkezett, viszont azt meg nem szeretem használni, mert nálam nagyon lassú a firefoxhoz képest.
2023. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!