Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-nál az ismerős lista...

Facebook-nál az ismerős lista mi alapján jelenít meg embereket?

Figyelt kérdés
Ha rámész egy profilra ott kiad 9 embert, de aztán ha rámész az "összes ismerős"-re, akkor más a sorrend. Ez a 2 miben különbözik? Mert van olyan, hogy az összes ismerősnél valaki első, de a profilon megjelenített 9-ben nincs ott. Vagy van olyan hogy Klárinak első a Jakab, de Jakab-nál meg sehol nem található Klári :D Akkor ez azt jelenti hogy Klári sokat nézegeti Jakab profilját vagy hogy van ez? :D
dec. 13. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Amelyik fiókkal gyakoribb a kapcsolattartás, előrébb sorolja a rendszer. Akit te nézegetsz gyakran, hamarabb meg fog jelenni, mint akiket sosem. Fordítva nincs így, a látogatóidat nem fogja a rendszer kijelezni.


"Akkor ez azt jelenti hogy Klári sokat nézegeti Jakab profilját vagy hogy van ez"

Akár ez is lehet az oka. Mivel nem publikus a rendszer működése, van hogy csak bele akarják magyarázni az emberek a vágyaikat.

dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát amúgy nekem meg a barátoknak azok vannak elöl akikkel tényleg folyamatosan beszélünk. Csak most nyomoztam egy régi osztálytárs után xd. Egy ideje a 9-ben ott van egy srác elsőként, lehet vele volt/van együtt, de mostanában "összes ismerős" fül alatt megjelent legelöl egy új srác,(nem a profilon megjelenített 9-ben), viszont a srácnál jól le kell görgetni, hogy a csajt megtaláljuk :D Szóval nem értem, de mindegy
dec. 13. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!