Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Uloz.to Disk arra szolgál,...

Az Uloz.to Disk arra szolgál, hogy se CD-t, se DVD-t, se külső merevlemezt ne kelljen venni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy cseh honlap. Ezen a honlapon csak azokat a fájlokat lehet megtekinteni, és letölteni, amiket mi töltünk fel a honlapra. Ez annyit jelent, hogy a honlap most már csak a biztonsági mentést oldja meg.

Valaki fog-e még venni CD-t, DVD-t vagy külső merevlemezt?



dec. 19. 13:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#20: Egyrészt vannak röptében titkosító megoldások (rclone, Cryptomator), a titkosítási megoldások elérhetőek a mobilon is, másrészt az, hogy "sokan nem szeretik" irreleváns. Ha biztonságban akarod tudni az adataidat egy olyan helyen, amire semmi ráhatásod nincs, akkor nincs mese, titkosítani kell.
dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Megán kívül van még ilyen felhő ingyen?

Párkép lenne csak fent.


Esetleg olyan régi filmek amiket sehol se lehet beszerezni (pláne VICO-s szinkronnal stb).

dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Kár ezért az Uloz-ért is. Rengeteg retro műsort és filmet tároltak rajta.

Ez is megszünt mint a retro tv újság.

Nekem ami kellett róla még idejében lementettem de azért még igy is volt rengeteg retro dolog ami jó lett volna.

Hiába semmi sem állandó. Örök tanulság ha valami kell szedd le és mentsd lemezre vagy tárolóra mert az interneten semmi nem biztos.

A felhő és online terület az ahol soha nem tárolnék adatokat ez az egy biztos mert jön egy ilyen fas..ság aztán game over.

dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom akkor honnan fogunk majd ritka filmeket megszerezni.


Ti tudtok olyan oldalakat?


Nagy torrent oldal is meg szűnt, pedig kár érte.

dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Mi az ami nincs fent nCore-on?
dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Válasz a 26-osnak: az nCore-ról csak úgy tudnék letölteni, ha valaki megadná a felhasználónevét és a jelszavát, mert ott nincs regisztráció.
dec. 30. 16:52
 28/30 anonim ***** válasza:
#27 Vagy úgy ha meghívnak
dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Amik fel vannak sorolva tárhelyek melyiken érdemes tároljak ritka filmeket amiket nem lehet már beszerezni?

Még én digitalizáltam régen.


Természetesen 3 helyen tárolom itthon 2 db külső HDD, 1 db belső SSD.

De van 100 db üres DVD lemezem is de még nem írtam rájuk, de vannak régebben ki írt filmek is DVD-n amik neten sehol sincs fent.



Playbook tárhelyre találtam rá egy külföldi videós által ami 100 GB 4TB ingyenes csomagokat ajánl.

dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Link:

[link]


Itt nem tudom a jelszót.

febr. 28. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!