Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Marketplace -en akik mobiltele...

Marketplace -en akik mobiltelefonról írnak az eladónak azok tényleg nem látják a termék leírását?

Figyelt kérdés
Állandóan úgy írnak nekem hogy csak a címet olvassák el és amikor átvennék a terméket akkor látják, hogy ilyen olyan hibái vannak, mivel nem olvasták el a leírását, csak a címet. A képeknél is azt mondják nem tudják megnézni csak a nyitó képet. Így hiába fotózom a hibákat nem nézik meg a többi képet. Nem tudom ebből mennyi igaz mert én laptopról írok. Vagy ez csak az ő hanyagságuk?

jan. 14. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember aki nem pc-n hanem telefonon keresztül ismerkedett meg a nettel egyszerűen kegyetlenül hülye a legegyszerűbb weblapokhoz is. Készülj fel a következő generáció 90%-ban ilyenekből áll.
jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnos az előttem íróval egyet kell értenem....

Én is leírom, ha van a terméknek hibája, vagy mondjuk mikori kiadású a könyv stb. Megkérdem az érdeklődőt olvasta ugye a leírást, írja, hogy nem...

Levelezünk fölöslegesen a semmiről, mert végül a többség úgyse vesz semmit vagy arra is lusta, hogy visszaírjon valamit, miután elküldött egy érdeklődő üzenetet...kell-e, nem kell-e...én találjam ki végül...

Nálam emiatt már nincs félretétel senkinek sem. Ismerősöknek sem...

jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!