Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok már hetek óta...

Miért nem tudok már hetek óta belépni az ügyfélkapuba?

Figyelt kérdés
Mindig valami 404-es hibát ír ki, s egyszerűen nem tudom már, hogy mit csináljak. Tipp esetleg valakinek?

jan. 22. 11:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nálam működik:

[link]

esetleg ürítsd a böngésződ gyorsítótárát:

[link]

[link]

jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Kau.gov.hu sütiből van 2db, azokat időnként törölni kell. Eléggé el vannak rejtve a böngésző beállításaiban a weblapokhoz tartozó sütik listázása, de megtalálható.
jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Firefoxban Ctrl+Shift+Del előhozza az Előzmények törlését. Azt hiszem Chrome-ban is. Ott töröld a sütiket! Ez egy régóta ismert hiba (vagy feature??), és a helpben is javasolják a süti törlést.

Használat után mindig ki kell lépni, akkor nincs ilyen...

jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Tegnap mi is küszködtünk vele, lehet valami szerver hiba volt, mert az élő és valós jelszóval nem engedett belépni.
jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítő kommenteket!
jan. 23. 18:10
 6/27 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, de továbbra is csak azt a 404-es hibát írja ki.
jan. 23. 18:14
 7/27 anonim válasza:
Próbáld meg új jelszóval. Elfeljtett jelszóra adnak új egyszehasználatos jelszót, azzal belépsz és generálj egy új jelszót magadnak!
jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom, köszönöm!:)
jan. 24. 18:23
 9/27 anonim ***** válasza:
404 = nem található, azaz elgépelte a weboldal címét. Így jelszót sem tud beírni.
jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A freemail küldött üzenetet, amelyen a link található. Rákattintottam, beadta, hogy belépés az ügyfélkapuba, rákatt, és utána írta ki ezt a hibát, szóval nem gépeltem el a weboldal címét.
jan. 25. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!