Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok már hetek óta...

Miért nem tudok már hetek óta belépni az ügyfélkapuba?

Figyelt kérdés
Mindig valami 404-es hibát ír ki, s egyszerűen nem tudom már, hogy mit csináljak. Tipp esetleg valakinek?

jan. 22. 11:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Egy csaló küldte a levelet. A csaló weboldalát már letiltották hogy ne tudja ellopni az adataidat..
jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem csaló volt, az email, ahonnan küldték: ertesites@kozpontirendszer.gov.hu
jan. 26. 18:25
 13/27 anonim válasza:
Nálam is ez a probléma. Már napok óta próbalkozok és nekem is vagy azt írja ki, hogy 404-as hiba vagy meg azt, hogy sikertelen bejelentkezés és csináljak új jelszót (már kb. 5x változtattam és úgy se fogadta el) Már próbáltam többször hívni őket, de persze mindig "foglalt".
jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Most próbáltam. Elsőre bejelentkezett. Nincs reklámblokkolóm.
jan. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült végül akkor belépned?
jan. 27. 16:32
 16/27 anonim válasza:

13-as vagyok


Ma sikerült. Nálam az volt a probléma, hogy a QR kódot a telefonom kamerájával olvastam be és nem tudtam hova mentette el. Aztán a mentett jelszavaknál, az ügyfélkapus jelszómra kattintva találtam meg.

jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem továbbra sem sikerült még belépnem. Írtam az ügyfélszolgálatnak, hátha ők tudnak majd segíteni.
febr. 1. 12:39
 18/27 A kérdező kommentje:
Továbbra sem sikerül belépnem. Már jelszót változtattam, ctrl shift del-el töröltem amit kellett, újraindítottam a böngészőt, továbbra is csak a 404-es hibát írja, hihetetlen.
febr. 13. 16:42
 19/27 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszert és böngészőt használtok, akik nem tudtok belépni?
febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
#19-es vagyok, de egyébként ha olyan van emlékem szerint, akkor hiába változtatsz már jelszót, a hivataltól kell kérni újra, szóval érdemes utánajárni kizárt-e a rendszer, mert lehet nem szól.., hogy hiába csinálod..
febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!