Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek az korrekt,hogy a...

Szerintetek az korrekt,hogy a telekom most már évek óta emeli a szolgáltatásai díját?

Figyelt kérdés

Csomagba vagyok

( Telefon+internet+tv)

Tavaly év elején sunyiba mindenféle tájékoztatás nélkül megemelte a telekom 15%-al előfizetesem árát.


Mai napon,most kaptam egy

sms-t,hogy március 1-től infláció követően megemelik 15%-al az előfizetesemet.


Most azon gondolkozok,hogy le kéne mondanom az egészet a fenébe.

Ez hol korrekt,hogy évek óta emelgeti az árakat?


Ugyanabban a csomagban vagyok, nem váltottam vagy bővítettem a csomagomat, mégis évre évre ugyanazért a sz@rért fizessek többet?



jan. 25. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

De ha egyszer tényleg magas az infláció, akkor díjemelés nélkül ők miből adjanak a dolgozóiknak "inflációkövető" béremelést?

Amúgy meg mondd fel a 'csába a szerződésedet, ha találsz olcsóbbat akkor váltsál, nem akkora dráma.

jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A többi is emeli
jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

"Tavaly év elején sunyiba mindenféle tájékoztatás nélkül megemelte a telekom 15%-al előfizetesem árát."

Az, hogy tájékoztatás nélkül történik, azt kétlem.

Minden díjnövekedés ÁSZF-változással jár, amit közzé kell tenniük - ezek elérhetőek a Telekom oldalán:

[link]

- le kell jelenteni az NMHH felé (az NMHH is tárolja ezeket: [link] ) és ki kell értesítenie a felhasználókat a megadott elérhetőségein keresztül.


Ha te nem kaptál semmilyen értesítést, és a megemelt díj megkapásakor sem volt elérhető az ÁSZF-módosulása - amit kétlek - akkor jelenthetted volna egyrészt a szolgáltatónak, másrészt az NMHH-nak.


"Ez hol korrekt,hogy évek óta emelgeti az árakat?"

Ahogy a "nemzetközi helyzet fokozódik" úgy drágul minden.

Drágul az energia (egy távközlési szolgáltató rengeteg energiát elhasznál), a szerelők gépjárműveibe az üzemanyag, az alkalmazottak bére, a részvényesek osztaléka. Ez mind-mind pénzbe kerül, mindegyik szolgáltatónál.

jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem korrekt, de az internetszolgáltatók is kartelleznek.
jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

"Sunyiba"


A tavalyi emelést, amit MÁRCIUSBAN tettek meg, már ELŐTTE NOVEMBERBEN közölték, és JANUÁRTÓL kint volt az oldalon is!


A jelenlegi emelés ugyanez.


És NEM a TELEKOM emel, hanem az ÖSSZES!

jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

"Most azon gondolkozok,hogy le kéne mondanom az egészet a fenébe."


Már semmi értelmes nincs úgyse a tv-ben, a telefon is csak zavarja a csendet ...

jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Te nem kérsz több pénzt a munkahelyeden? Vagy pont annyiért dolgozol évek óta?

Igen. Optimalizálni kell. Ami nem kell, mondd le!

jan. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a cigit is emelik, így egyre többet lehet spórolni.
jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

3.

És nem 30 nappal előtte kéne közzétenni?

Mert minden tájékoztatóban azt írják, hogy majd csak március 1 UTÁN tudják a pontos árakat közölni. Ez így nincs rendben.

jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nem korrekt. Tavaly márciusban emeltek 15%-ot, inflációkövető emelésre hivatkozva, most megint erre hivatkoznak, újabb 15% emelés. Tehát egy év leforgása alatt 30%. Ezt nem igazán lehet lenyelni. Tizenéve előfizetők vagyunk, az akcióikkal mégis mindig csak a leendő ügyfeleiknek kedveznek, aki hosszú évek óta ügyfél, az még egy nyomorult pár százalékos kedvezményt sem kap új készülék vásárlásakor. Én váltani fogok, nem érdemlik meg, hogy az ember maradjon.
jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!