Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a Telekom...

Mi a véleményetek a Telekom "Optika Net 250" internetszolgáltatásáról?

Figyelt kérdés
Ez a legalapvetőbb, legolcsóbb internetcsomagjuk ami a lakóhelyemen elérhető. Eddig Digi előfizető voltam. A szolgáltatással nincs gond, de sokadjára újra árat emeltek. Szeretnék csökkenteni a költségeimen, vagy legalább szinten tartani. Egyébként programozással, webfefejlesztésel és marketinggel foglalkozom. Nincs szükségem a digi által nyújtott nagy sávszélességre. Nem szoktam játszani, letöltögetni, filmet nézni.

febr. 13. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Optikán nagyon jó a Telekom, viszont ha tévé szolgáltatást is kérsz (csomagban olcsóbb, ahogy a Diginél is), IPTV-t fogsz kapni, azaz bedrótozzák a lakást a tévékig, mert a meglévő koax erre nem jó.

Amúgy meg az összes szolgáltató árat emel, a Telekom is, tehát óvatosan a jelenlegi árral, áprilistól az is egy jó 15%-al magasabb lesz, hasonlóan a Digihez.

febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyes válaszíró! Mindegyik szolgálató árat emel. És az átlag emelés 15% körüli. A Telekom optikai hálózatát nem ismerem. Mert az én lakhelyemen nem épített ki a Telekom Optikai hálózatot.
febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
És mindezt ki kérdezte kettes?
febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
#2 pont ezt magyarázom, hogy mindegyik emel. Tehát ami most a honlapon van ár ne tévesszen meg, 1-2 hónap múlva megemelik akkor is, ha hűséget írsz alá.
febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom hogy minden szolgáltató árat emel, de a telekomos csomaggal még az emelés után is olcsóbban jövök ki mint most a Digivel. Tévére nincs szükségem.
febr. 13. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!