Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi optikai routerem van.Szer...

Fowe kérdése:

Digi optikai routerem van.Szeretném a munkahelyemen telefonról elérni a száámítógépet,ami a router mögött van(Otthoni hálózat).A telefonos appban megadom a router netip-címét.De kéri a felhasználónevet és jelszót.Hol kell beállítani ezt a routerben?

Figyelt kérdés

febr. 21. 19:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a kisfiad. Lehet hogy idősebb vagyok mint te. Amúgy se előítéletezz. Ki mondta neked hogy a munkahelyen akarok filmezni? Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor maradj csendben. Köszi
febr. 21. 20:18
 12/18 anonim ***** válasza:
És a port forward be van állítva a routeren?
febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Erre a célra jobb ötlet mondjuk egy Plex szerver (jellyfin, ami szimpatikusabb), van kliense telefonra is, és nem egy ronda képernyőtükrözést nézel rettenet bitrátával meg fps-sel.
febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Alex Fly ***** válasza:
És persze -ha eddig mem tetted meg- szólj a Diginek, hogy vegyenek ki a NAT mögül...
febr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Van egy kamera felszerelve ami az otthoni wifit használja és el tudom érni bárhonnan mobilnettel. Akkor is Nat mögött van a router?
febr. 22. 06:54
 16/18 anonim ***** válasza:
Milyen IP címet vesz fel a router? Ha 100. a kezdete, akkor NAT mögött vagy.
febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az. Hívom is a digit.
febr. 22. 08:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem az évezred ötlete az RDP-t csak úgy kitenni magában a netre, sőt én a helyedben ez most azonnal elfelejteném ha kicsit is fontos a biztonság. RDP-t távolról csak VPN-en keresztül használunk.
febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!