Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felfüggesztették a Facebook...

ASD ASD asd 52463225 kérdése:

Felfüggesztették a Facebook fiókom, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egyik reggel kidobott minden eszközről a Messenger és a Facebook is.

Ezt írja: "A fiókodat felfüggesztettük, mert az összekapcsolt vothanhvy4178-fiókod nem felel meg az irányelveinknek.

Jelentkezz be az összekapcsolt Instagram-fiókodba, ha a döntésünk visszavonását szeretnéd kérni."

Beléptem az Instagramomba, és valóban hozzá volt kapcsolva ez a fiók (amit ugye nem én csináltam), belépni nyilván nem tudtam, csak az összekapcsolást tudtam törölni. Mellesleg az az Instagram fiók már fel is volt függesztve.

Azóta nem történt semmi, a saját Instagramomba hiába lépek be, abba pedig nem tudok, mert nem én regisztráltam.

Valakinek volt hasonló, megoldódott?



márc. 9. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem te, akkor ki kapcsolta hozzá az instagram fiókodat? Többek között ezért is ökörség összekapcsolni ezeket, de más, különböző platformu fiokokat is. Ebből te jól nem jössz ki, azaz ujakat kell regizned
márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van egy instám, ami az enyém és azt én kapcsoltam hozzá. De valaki, nem tudom milyen módon, hozzákapcsolta ezt a vothanhvy4178 nevű fiókot.

Ami érdekes, hogy hiába van hozzákapcsolva az instám is, azzal minden rendben van.

márc. 10. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!