Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook minden ok nélkül...

A Facebook minden ok nélkül felfüggesztette a fiókom. A lenti linken van amit kiír. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

[link]


ja és 1 hónapos tiltásban voltam mert sok személyt jelöltem... és nem engedett sem lájkolni sem megosztani másfél hét volt hátra a fel oldásomig... egyik este kiléptem kikapcsoltam a gépet másnap reggelre már zárolva volt....:/



2012. máj. 16. 11:57
 1/5 Csiß ***** válasza:

"A Facebook minden ok nélkül felfüggesztette a fiókom"

"ja és 1 hónapos tiltásban voltam mert sok személyt jelöltem.."


minden ok nélkül mi? :P

2012. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos a tiltás időszakában is csináltál egy-két hülyeséget.
2012. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-nek azért tiltott mert sok személyt jelöltem... 2.-nak... nem tudtam semmi hülyeséget csinálni max chat en beszélgetni... mert sem feltölteni képeket, videókat sem megosztani dolgokat... sem kitenni bármit üzenőfalra.. sem hozzászólni bármihez is nem engedett... akkor nem értem mit követhettem el...:S
2012. máj. 16. 12:13
 4/5 karesz01 ***** válasza:

Pontosan le van írva mit is tudsz tenni .

( látogasd meg a GYIK oldalunkat"itt" )


Klikk az "itt" szóra és a GYIK-ban találod magad .


Ott néz utána miért is és meddig vagy felfüggesztve .


---------------------------------------------------------------------------


NA hát egyel több indok miért nem használom a facebookot .


"1 hónapos tiltásban voltam mert sok személyt jelöltem... és nem engedett sem lájkolni sem megosztani másfél hét volt hátra a fel oldásomig"

( amit én használok ott ilyen nincs )


Hát ezért is jó hogy inkább mást használok mint ezt a (*#&#*!) facebookot .


sokkal jobban kiszolgálja igényeimet más program .

( nem írom le mert nem szeretném reklámozni )

2012. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is holnap jár le a 30 napos tiltásom. de ez benne van tiltáskor, hogy nem fognak örökre 30 napokra tiltani, van néhány lehetőséged, és ha újra megszeged, kitiltanak. ugyanez vonatkozik a túl sok lájkolásra, ha eseményre meghívsz többszáz ismerőst...engem is egyszer 1 órára felfüggesztettek, azért, mert egy valós rendezvényre meghívtam 100nál több ismerősöm...egy megoldás van, használj mást.
2012. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!