Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miez az új a messengerben?

Miez az új a messengerben?

Figyelt kérdés
Miért nem látom amit írtak nekem? Azt írja csak, hogy az üzenetek és hívások ebben a chatben végponttól végpontig titkosítottak. És üres a chat, nem látok semmi írást, pedig látom, hogy írt valamit, csak nem mutatja ki. Ilyenkor aki írt nekem az állított be valamit? Már újra telepítettem a messengert, de így is ezt írja. Hogy jelenítsem meg amit írtak nekem? Valaki tudja?

márc. 11. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Amióta bevezették ezt a fajta titkosítást, azóta sem működik normálisan.

A legjobb amit tehetsz, hogy kerestek egy értelmesebb alternatívát beszélgetéshez. (Telegram, Line, Signal vagy hasonló)

márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már Signal: új eszközön NEM lesz ott az előzmény. Mivel a Signal lényege a biztonság, peer-to-peer alapon mennek a titkosított üzenetek, a telefonodon csak azért látod a csevegési előzményt, mert ott tárolva van. Ha egy másik eszközön kezded el használni - vagy akár újratelepíted az alkalmazást - nem lesz meg az előzmény, és tudtommal opció sincs arra hogy egy megbízható eszközről átküldd az újra.


A Telegram ezt szinkronizálja.

márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Muszáj lenne megtudnom, hogy mit írt előtte a messengeren nekem, fontos lenne. Hogy tudnám megjeleníteni?
márc. 11. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy küldje el e-mailben.


#2 Én nem használom se a Signalt, se a Telegramot (utóbbit kipróbáltam, de nem vált be)


Nekem a LINE vált be, 10 éve használom és sosem volt gond vele.


A messenger mindig is a legrosszabb volt, sosem működött rendesen.

márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!