Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eltűnt a marketplace?

Eltűnt a marketplace?

Figyelt kérdés

Be tudok lépni (bár hiába állítom be, újra és újra Párizsban találom magam)

Eltűnt a marketplace kezelő felülete, sem megnézni, sem módosítani nem tudom a hirdetést, (valahogy azt sikerült felrakni).

Egyáltalán nem látható a hirdetés kezelő rész, a saját oldalam, csak a főoldal ugrik be a keresővel.

Mi lehet?

Fél éve használtam utoljára, semmi tilosat nem hirdettem, nincs másik fiókom.



márc. 15. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadtad el, hogy az adataidat felhasználhatja.
márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És utólag lehet valahogy?
márc. 16. 08:32
 3/8 anonim válasza:
100%

belépsz a Facebook applikációba majd --- Beállítások és adatvédelem - beállítások - (görgetsz le) ott lesz egy olyan hogy: “adathasználat a facebook élményekhez” Frissítés és engedélyezd.


Ennyi.

márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült 🙂
márc. 16. 20:17
 5/8 anonim válasza:

Szia, köszi a tippet, megcsináltam újra a "adathasználat a facebook élményekhez" beállítást, de nem oldódott meg a probléma továbbra is ennyit látok ha megnyitnám a marketplacet: "A Marketplace nem érhető el a számodra."

Más ötlet esetleg? Próbáltam írni emailt a supportnak, de esélytelen hogy válaszoljanak... A családban én vagyok a második akivel ez történt.

márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

adathasználat a facebook élményeknél külön kell a marketplacenél frissíteni.

Nekem elsőre visszajött.

Újraindítás után?

márc. 22. 21:16
 7/8 anonim válasza:
Igen megtettem, de semmi
márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem ezt írta ki, működött, csak a saját fiókom nem láttam, nem egyforma a problémánk.

Akkor nem elérhető,(én ezeket végigzongoráztam) ha rossz nyelv van beállitva,(sok országban nem elérhető) nem a főprofilodban vagy, tilosat hirdettél, be van kapcsolva a bővítmény letiltása, túl sok a gyorsítótár adatod és

megnyitott oldalak vagy új a fb

profilod.

márc. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!