Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon beállítottam,...

A Facebookon beállítottam, hogy csak az ismerősök bejegyzéseiről jöjjön értesítés a csoportokból, majd egy idő után mégis spammel idegenektől jövő csoportértesítésekkel. Csak nálam?

Figyelt kérdés

Egy csomó csoportban benne vagyok, be is állítottam szépen, hogy értesítést új bejegyzésekről csak az ismerősöktől küldjön.


Egy ideig ez működik is, majd időnként a FB felülírja a beállításokat, és elkezdi küldözgetni újra a nem ismerősök bejegyzéseiről szóló értesítést.


Gondolom így akarja növelni a kattintásokat a FB.


Nálatok is ez van?


márc. 15. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a csoportba ha rakok be képet vagy szöveget, feltöltés után egyből az eltávolított tartalmakhoz rakja be, kb már 3 napja ezt csinálja, pedig fiókom nincs korlátozva, semmi sértőt nem osztok meg, nálam ez a hiba vagy másnál? eredeti kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..
márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!