Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok a Facebookon...

Miért nem tudok a Facebookon Csoportba rakni szöveget vagy Képet kb már 3 napja? Nálam a hiba vagy Bug? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kb már 3 napja nem tudok semmilyen képet vagy szöveget írni csoportba, mert miuttán kirakja, azt azonnal az eltávolított tartalmai közé rakja, admint is kérdeztem és mondta hogy ő nem tudja visszakeresni, még a profilomból is hiába osztom meg, ugyan az az eredmény, pedig semmi sértő vagy hasonlót nem rakok ki, profilomat megnéztem, minden rendben nem szegtem meg semmi szabályt! Most ez nálam a hiba vagy megint egy újabb bug okozza amióta volt ez a leállás? Kérném ha lehet ne troll kommentek legyenek! Köszönöm aki válaszól!.

márc. 14. 11:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Továbbra is fenáll a probléma!.
márc. 15. 09:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Csoport beállítás lesz pedig
ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!