Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafonál ,hogy működik ez a...

Vodafonál ,hogy működik ez a dolog ? Ha pár napon belül lejár az éves szerződésem akkor ameddig le nem jár nem változtathatok semmit sem ? Ha változtatni szeretnék akkor meg kell várnom ezt a pár napot ?

Figyelt kérdés
Internet és tv előfizetésem van . Vezetékes telefonom is van havi 125 ft díjat számolnak fel. Meg kell várnom ,hogy lejárjon pár nap múlva a szerződésem és akkor tudom módosítani,változtatni ,hogy miért akarok fizetni 1 éven keresztül ? Köszönöm a segítségeteket. 4 mobil van a családban már a vezetékesnek semmi haszna. Meg tudom szüntetni a szerződés lejárta után itthon neten keresztül ? Mármint a vezetékes szolgáltatást ha lejár a szerződés. Egyébként szerintem durva egy áremelkedés volt. Majdnem 13 ezret fizetek havi szinten.

ápr. 10. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha pár nap múlva lejár érdemes bemenned most egy üzletbe és megkérdezni, mert van amikor automatikusan hosszabítódik. Még az előtt menj be mielőtt lejárna. Ott elmondanak mindent.
ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hűségidő nem hosszabbodhat automatikusan! Ha lejár, átalakul határozatlan idejű szerződésre. Ez eredményezheti azt, hogy a hűségidős ár elvész és átalakul hűségidő nélkülivé, azaz drágul a szolgáltatás.

Ha nagyobb csomagra módosítasz (drágábbra mint eddig volt), azt megteheted a hűségidő lejárata előtt is, de muszáj új hűséget kötni. Egyébként meg kell várni hogy lejárjon, a szerződésen lévő nap után következő napon tudod módosítani, ilyenkor már tetszőlegesen, tehát olcsóbb csomagra is válthatsz és nem muszáj új hűséget kötni, csak akkor valószínűleg sokkal drágább lesz, mintha kötnél.

ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm kettes. Akkor várok . Bejelentkezni tudok neten a my vodafone fiókba . Szerződést tudok csak hosszabbítani ,de nem tudom jelenleg lemondani a vezetékes telefont. Sem változtatni az internet és tv szolgáltatásomon.
ápr. 10. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a vezetékes telefon percdíjai általában olcsóbbak, mint a mobil, a legolcsóbb 200 Ft-os csomagokban is általában hálózaton belül korlátlan. Így nem fölösleges, sokat lehet spórolni vele. Persze kényelmes a korlátlan mobil, de baromi drága. Egy alap mobil csomag + a 200 Ft-os vezetékes, ha otthon vagy utóbbit használod, ugyanannyi hívással a harmadáért megúszod.
ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lali51 ***** válasza:
Ha elmondod a vezetékest akkor lehet hogy drágább lesz a díjcsomagod.
ápr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!