Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivel most húztak le marketpla...

Darklord88 kérdése:

Mivel most húztak le marketplacen előrefizetéssel a postaköltséget illetően elmúlt a bizalmam az egész dologban.Hogy tudnék az eladóval kapcsolatban megbizonyosodni 100%osan?Ha kérem a személyijét lefényképezve talán?Persze a személyes átvétel lenne

Figyelt kérdés

a tuti de a távolság miatt legtöbbször nem éri meg.Vagy csak utánvételes küldéssel fogadjam a csomagot máskor?A legtöbb eladó úgy meg nem küldi ....

Ti hogy vesztek valamit facebook marketplacen?


máj. 3. 22:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jelen esetben mivel az eladó belement a dologba a telefon egyenlegét töltöttem fel 3000rel a postaköltség előreutalás helyett.ÉS ahogy rákerestem a telefonszámra az nyilvános ,de más néven szerepel mint a facebook eladó profil.
máj. 3. 22:42
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de jó hülye voltál. Messziről ordít, hogy átverés.
máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A legtöbb eladó előre kéri a postaköltséget akkor mind átverés?
máj. 3. 23:14
 4/14 A kérdező kommentje:
A profilt megnézve 10+éves kamu profilok nem szoktak olyan régiek lenni.
máj. 3. 23:14
 5/14 A kérdező kommentje:
DE a kérdés még mindig adott ,hogy tudnék biztosra menni ?Ha valaki utánvételesen küld valamit akkor is lehet üres a doboz stb...
máj. 3. 23:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha 1%-nál kevesebb a pozitív értékelése akkor ne vásárolj tőle semmit.. :-P
máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem veszünk semmit ilyen oldalakon. Van erre normális hely, mint például a Vatera, ahol normális értékelési rendszer van, azonnal kiderül ha valaki csaló és kirakják, illetve maga a platform ad garanciát. Onnan vásárolva még nem vert át senki.
máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyantól veszek illetve olyannak adok el akivel személyesen tudok találkozni. Ha ez nem lehetséges mondjuk a távolság miatt akkor nem kötök üzletet. Pont ezért mert ha nem veszi át a postázott árut akkor még visszafele is én fizetem a postát. Én meg azért nem kérem a terméket szállítással mert nem fizetek előre, és nem vállalom annak a kockázatát, hogy nem azt a terméket vagy nem azt a minőséget kapom mint amit ígért. Engem még ezért nem vertek át, mert mindig tartom magam a személyes átvételhez.
máj. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A hardverapró mennyire megbízható?
máj. 4. 06:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Hosszú évek óta használom legalább 40 vétel 10 eladás. Soha nem volt gondom. Természetesen ha veszek valamit nem kétnapja regisztrált 0 értékeléssel rendelkező eladót választok. Az értékelő rendszere korrekt.


A marketplace egy vicc csaló hegyekkel.


Ha veszel valamit előre pénzt kéri és nem kapsz semmi.

Utánvéttel kapsz a csomagban egy féltéglát.

Ha eladsz rendez mindent futár stb kéri a banki adataid majd meglop.

máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!