Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit élveznek azon a szülők...

Mit élveznek azon a szülők hogy már az 1 éves gyereküket felrakják az iWiW-re?

Figyelt kérdés
Nem értem. Már egyre többször látom hogy az anyuka megszüli a gyerekét azt már nyomja fel az iWiW-re. Most unatkoznak vagy mi? Most ez a divat? Meg kiírják hogy ismerkedem a világgal felnyomnak róla egy csomó képet most miért kell ezt? Én most se vagyok fent, nemhogy még a belegyezésem nélkül feltesznek egy közösségi hálóra azt írogatnak a nevembe. Meg mit élveznek benne úgyse tudnak ott valamit is csinálni vagy igen?! Valaki világosítson már fel!
2010. nov. 22. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem szimplán büszkék a gyerekükre.
2010. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha lesz gyereked, Te is ömlengeni fogsz róla-kicsit meg lehet őket érteni:)


Amúgy szerintem is irritáló. De hát nem nézem. Ennyi.

2010. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21. századi hóbort. :) Anno a fotóalbumokat mutogatták mindenkinek az emberek, most ugyanezt megtehetik a net segítségével. :D
2010. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Facebookon is vannak egészen kis gyerekek, nyílván a szülők tették fel.
2010. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a gáz emberek! Hanem mikor a szaros kutyájuknak csinálnak ívív meg faszombúkos profilokat és az egyik kutya bejelöli a másikat.

Na ezek a beteg emberek!!!!!!!

2010. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én biztos nem teszek ilyent!! igen büszke leszek rá, sőt fel is töltök képet róla, de a saját albumomba, nem csinálok a gyereknek profilt!! azt majd megcsinálja magának ha akarja...
2010. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!