Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet feldarabolni egy...

Hogy lehet feldarabolni egy tömörített filet?

Figyelt kérdés
6000fájl van egy mappában és 10részben szeretném feltölteni a netre. Nincs annál egyszerűbb megoldás hogy 10külön mappába másolom 600db-onként a fájlokat és egyesével újra kibontom őket?
2011. márc. 29. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Total Commander tud ilyet, ha valamelyik Windows variánsod van.
2011. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kicsit konkrétabban?

Tudom használni a total commandert, de csak nagyon alap szinten. Windowsal még gyorsabban rendezem a fájljaim.

2011. márc. 29. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Bevallom, hogy én nem használok total commandert, csak ismerem és tudom, hogy lehet vele ilyet. Egyetlen hibája, hogy pl. a szétvágott zip-et csak TC-vel lehet visszaállítani, winzippel nem.

Ha van winrarod, abban szépen lehet a tömörítéskor beállítani, hogy mekkora szeletekre vágja.

Lesz egy .arj és sok .aXX, ahogy XX-> 00,01,02,03 stb.


Esetleg a peazip ( [link]

Itt is lehet állítani, hogy mekkora darabokra vágja az archívot.

2011. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem igazán értem, a winrar nem tud ilyet, a mellékelt linked pedig hibás, legalábbis nekem nem nyitja meg.
2011. márc. 30. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát. Nálam az IE7 és Firefox 3.x megnyitja a linket, cseréld le ezek valamelyikére a brózert, vagy kapcsold ki a tűzfalat/antivírust/peerguardiant/peerblockot.

A winrar természetesen tud ilyet, az ÁLTALÁNOS fülön alul a KÖTETNAGYSÁG BÁJTBAN résznél lehet bekapcsolni.

További segítséget és szövegértési foglalkozást már csak komoly pénzért vagyok hajlandó adni.

Tessék iskolába járni és sokat olvasni - nem az el*aszott Internetet, hanem KÖNYVET.


Szép napot


u.i.: ezt a témát már nem fogom többet nézni, tehát nekem már ne válaszolj.

2011. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nekem ilyen nincs a winraromon, legalábbis a próbaverzión. De azért kössz a semmit te se**fej.
2011. márc. 31. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!