Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol találok ilyen beálítást...

Hol találok ilyen beálítást hogy port forwarding?

Figyelt kérdés
kicserélték a modemes netemet kábeles netre ami 1 Cisco készülék de nem tudom feloldani a tiltást a gépemen.Az Utorrent folyamatosan azt írja ki hogy a port nincs nyitva a letöltés továbbra is lehetséges. hol és miképp tudom feloldani a tiltást??Légyszíves jó hosszan és lépésenként írjátok a választ mert nem az erősségem a dolog :)
2011. szept. 18. 18:35
 1/10 P.O.C. ***** válasza:
Be kéne lépni a Webes felületére. De abból a kutya se tudja megmondani, hogy "Cisco készülék". A pontos típusa kéne!
2011. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Cisco EPC 3925
2011. szept. 18. 19:27
 3/10 P.O.C. ***** válasza:

[link]

Felh/jelszó: hagy üresen (ez a gyári alapérték, de lehet hogy a szolgáltatód mást adott meg neki).


Elvileg magyar lesz a kezelő felület. Az "alkalmazások és játékok" menün belül a "porttartomány továbbítása" lapfül lesz a port forwarding.


Bővebb info:

[link]

2011. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyira hálás vagyok hogy azt szavakban elmondani nemtudnám :D De most kiírja mindkettőnél a zöld pipát de nincs ott a sárga csillag vagy az nem gáz?? mert igazából kiírja h jó meg működik de attól függetlenül nem seedel max 1-et 2-őt ez mitől van??????
2011. szept. 18. 21:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Hűűha mégsem jó most meginnt sárga pipa csillaggal és meginnt ezt a hibaüzenetet írja ki hogy a port nincs nyitva a letöltés továbbra is lehetséges :S és amikor újra meg akartam csinálni amit írtál nem nyitja meg azt az oldalt a [link] na most mi tévő legyek kérlek segíts :D *.*
2011. szept. 18. 21:32
 6/10 P.O.C. ***** válasza:
A szolgáltatót hívd, így látatlanban én sem tudok többet mondani.
2011. szept. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az 1 kö***g felhívtam 10 000 Ft megcsinálja azt a kemény 3 perces munkát!! :S
2011. szept. 19. 18:55
 8/10 A kérdező kommentje:
De tegnap sikerült minden jó volt most meg meginnt nem jó ráadásul ha meg akarom nyitni azt a linket amit te adtál amivel tegnap megcsináltam nem engedi megnyitni de miért??
2011. szept. 19. 19:11
 9/10 P.O.C. ***** válasza:

Talán ilyenkor más helyi hálózati IP címet kapsz a DHCP szervertől. Ilyenkor az átirányításnál beállított IP cím érvényét veszti. Rendelj a gépedhez FIX IP címet, a hálókarid fizikai címe alapján. És így minden csatlakozásnál ugyan azt a helyi hálózati IP címet kapod majd.

Tanulmányozd át az "Előre hozzárendelt DHCP IP-címek" lapot a kézikönyvben a DHCP résznél.

2011. szept. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :D megpróbálom :S
2011. szept. 21. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!